Müşteri İle İlk Görüşme

Öncelik olarak sizinle bir randevu oluşturulup, tercihen yaptırılmak istenen mekânda, sizinle buluşulur. Bu keşif sizin isteklerinizi daha iyi anlayabilmek ve doğru yönlendirebilmek için tamamen ücretsizdir. Bu buluşmada sizin ihtiyaçlarınız dinlenir.

Konsept Belirleme

Dört duyunuza hizmet edebilecek, mekana dair ipuçları verebilecek ve mekanın hayal edebilmesi açısından yararlı olan bu süreç, mekanın nasıl bir atmosfer sunacağının sizin tarafınızdan algılanması adına önem göstermektedir. Size yapılan sunum aşamasında; belirlenmiş konsept doğrultusunda tasarlanmış projenin içselleştirmesi için plan, kesit, görünüş ve üç boyutlu görselleri anlatılmaktadır.

Organizasyon Süreci

Organizasyon süreci projeyi benimseyip, onaylamanızdan sonra başlayan süreci kapsamaktadır. Bu süreçte ofisimizde, tasarım ekibimiz her bir teknik çizim için (döşeme planı, tavan planı, aydınlatma planı, elektrik planı, havalandırma planı, mobilya detayları) farklı disiplinlerle bir araya gelinerek projenin organizasyon sürecini tamamlamış olmaktadır. Organizasyon sürecinde tüm donatı ve malzeme seçimlerine kullanıcıyla birlikte karar verilmektedir. Böylece organizasyon süreci tamamlanmış olan projenin uygulama sürecine geçilmektedir.

Uygulama Süreci

MAAEMO İçmimarlık, içmimari alanındaki akademik düzeydeki bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve özgünlükten yana yenilikçi tasarım ekibiyle üç boyutlu görselleştirmesi yapılan ve teknik çizimleri tamamlanmış olan projelerin üretim ve montaj sürecini yönetmektedir.